Môžete mi napísať na boriskacani@gmail.com

www.suchydom.webnode.sk


Komentáře

1 Aleš Páleš Aleš Páleš | 12. dubna 2017 v 14:19 | Reagovat

Tvrdenie, že Kali prezidenta na to NABALÁCHAL a ukecal ho, je veľmi chabá, ba až infantilná obhajoba prezidenta. Toto tvrdenie je jednoznačne výsmechom Kisku, pretože z tej akože "logickej" obhajoby jasne vyplýva, že prezident nemyslí svojou vlastnou hlavou, ale niečim iným. Tomu sa vraví - kvalitná medvedia služba, pán autor.  Veď uvažujte, ak by trebárs iný minister ponúkol Kiskovi občasné "rozptýlenie" v Špinavom dni a Kiska by to akceptoval (lebo však ide o prirodzenú potrebu človeka, aj keď by to z pohľadu ženatého muža bolo nemorálne),  tak už by bolo všetko v poriadku len preto, že prezidenta na to NABALÁCHAL a ukecal sám minister? A po odhalení by  prezident "pragmaticky" argumentoval - to ON ma nabaláchal a ukecal...

Bohužiaľ, tentoraz musím súhlasiť s Ficom, že ak by sa teoreticky to isté prihodilo jemu (bol by niekym "nabaláchaný"), tak by ste ho napr. Vy, pán Kačáni, roztrhali na franforce. Váš blog by skrátene vyzeral asi takto:
• Je to bezočivý chrapúň, ktorý vyhlasuje, že je premiérom 24 hodín denne (vrátane víkendov), ale jeho "pracovná doba", to sú fakticky len tri dni v týždni, keďže vo štvrtok je už jednou nohou v lietadle, aby mohol čím skôr uspokojiť svoje fyziologické potreby.
To si tá sviňa bradavičnatá neuvedomuje, aký je rozdiel medzi služobným a súkromným letom? Ryšavý Kornel nemá svoju vlastnú hlavu, aby pochopil, že ponuka  - lietať si zadarmenko súkromne (pretože ho na to "ukecal" minister),  je vrcholne nemorálna? • Atd...

2 ja ja | 15. dubna 2017 v 19:31 | Reagovat

debilny slovensky speudonarod musi proste vydochnut...

3 Aleš Páleš Aleš Páleš | 15. dubna 2017 v 19:35 | Reagovat

som debilny ficovolic, ubohy zufaly neschopny prizivnicky chudak co potrebuje sudruha fica a jeho sluby. ked ma stretnete urobte zo mna mrzaka. pomozete tym mne aj mojmu okoliu. debilneho chudaka ako som ja spoznate na prvy pohlad. mam na cele logo smeru.

4 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 5:03 | Reagovat

*-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* *-*  *-* Z dálky vypadá vše jinak než z blízka, chybujeme, protože mnohé známe jenom z veliké dálky a nevíme nic o tom, jak to vypadá z blízka. Jsme naivní idealisté, a tak věříme; vědcům, technikům, programátorům, administrátorům, politikům, svatým kazatelům morálky, skeptikům, pohádkám, kultům, umění, reklamě, televizi, internetu, tiskovinám, cizím lidem, atd. Vše v nás a okolo nás to je experiment, jehož jsme součástí, největším experimentem je zde centrální nervový systém, který ovládá tělo pomocí vědomostí a inteligence. Lidský mozek je pevným bodem, kolem kterého se točí naše kulturní civilizace, která s námi experimentuje, a ze svých chyb se poučuje.

Jak náš lidský mozek vypadá z blízka, na to je mnoho vědeckých názorů, které si často odporují. Mozek to je továrna, která zpracovává informace a programy, a vyrábí z nich informace a programy, které v nás a okolo nás se vším manipulují. V této továrně pracují informace a programy a vyrábějí programy a informace, zde je jádro, kolem kterého se točí život na této planetě. Chybný program a chybná informace, nemůže vytvářet správné programy a správné informace, to co je zde chybné, to vytváří chybné, o tom to zde je. Hodnotu má zde to co je správné, jenže jak poznáme co je zde správné a tím i hodnotné? Umíme jenom porovnávat něco s něčím, a tak je náš názor vždy subjektivní a relativní, protože nedokážeme něco porovnat objektivně se vším co je v nás a okolo nás.

Lidi dělají chyby, příčinou je složitost a změny, tento konzumní svět je velikou evoluční laboratoří, která experimentuje a tak jedinou jistotou zde jenom smrt je. Vesmírné fyzikální stabilní normy (axiom), jsou pevným bodem, kolem kterého se vše točí, nikdo nepochybuje o tom, že existuje gravitace, ale každý pochybuje o tom, že po naší fyzické smrti, zde ještě něco duševního je? Zamysleme se nad tím, jestli ještě existuje nějaká hodnotná kniha, kterou bychom mohli všichni, velmi dlouhou dobu milovat? Taková dokonalá kniha zde nikdy a nikde nebyla, a skepticky pochybuji o tom, že zde někdy v budoucnosti jednou bude.

Tento svět je živý a knihy jsou mrtvé, v tom je jádro problému, moderní hodnotnou knihou je internet a intranet, ovšem tato virtuální digitální kniha, je jako řeka, která se rychle podle situace mění. Opírat se v dnešní době o to, co je napsané na papíře ve staré knize je klasickou chybou vysokoškoláků a politiků, je třeba se opírat spíše o to, co nám dneska najde Google na internetu! Není zde ten, co by se dokázal zavděčit všem, někomu se zavděčíte a jiného zase rozzlobíte, kdo je zde naším pravým svatým pánem, kterému bychom měli sloužit, abychom se zde měli dobře? Naším pravým pánem, je náš centrální nervový systém (mozek), on je zde naší pravým bohem a pánem, který s námi sobecky jako s loutkou manipuluje, od narození do smrti.

5 Arlenekit Arlenekit | E-mail | 22. července 2017 v 20:18 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

6 FlossieSwole FlossieSwole | E-mail | 26. července 2017 v 2:12 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

7 CarolynRhync CarolynRhync | E-mail | 4. srpna 2017 v 20:23 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

8 CarolynRhync CarolynRhync | E-mail | 5. srpna 2017 v 17:37 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

9 DorogiKRDp DorogiKRDp | E-mail | 24. srpna 2017 v 11:47 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Кореновск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 7 (861) 241-23-45
___________________________
благоустройство территорий площадки различного назначения
асфальтирование в иркутске цена
благоустройство парков г москва
благоустройство озеленение спб
благоустройство поспелиха

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.